AKTUALNOŚCI

Montuj GREE wierć za FREE!

15.01.2021

Wraz z Nowym Rokiem 2021 rusza fantastyczna nowość w aplikacji Gree – Strefa Instalatora. Jest nią PROGRAM LOJALNOŚCIOWY Gree Wspiera Instalatorów, w ramach którego organizowane będą akcje promocyjne oraz kampanie promocyjne, skierowane do Autoryzowanych Instalatorów marki GREE w Polsce. Akcje promocyjne oparte będą o mechanizm zbierania punktów za zarejestrowane instalacje zakupionych w danym okresie urządzeń marki GREE.

W dniu 14 stycznia 2021 roku uruchamiamy pierwszą akcję w Programie pod hasłem „MONTUJ GREE – WIERĆ ZA FREE”.

Zasady działania akcji „MONTUJ GREE – WIERĆ ZA FREE” w ramach Programu Gree opisane są szczegółowo w aplikacji i widoczne dla Autoryzowanych Instalatorów marki GREE.

NOWOROCZNE GRANIE!

15.01.2021

Kup urządzenia klimatyzacyjne Samsung serii CAC za minimum 30 000 PLN netto lub dowolny system DVM S, a otrzymasz najnowszy X BOX z jedną grą! Do wyboru najnowsze hity – CYBERPUNK 2077 lub ASSASIN’S CREE VALHALLA!

 

Promocja ważna od 01.01. do 31.01.2021 r. lub do wyczerpania zapasów

NOWOŚĆ! Klimatyzator ścienny RAC Wind Free PURE z filtrem PM1,0!

08.01.2021

Nowością marki SAMSUNG wśród klimatyzatorów ściennych jest od stycznia 2021 model WIND FREE PURE  z filtrem PM1,0!

Elektrostatyczny filtr PM 1.0 w nowej serii Wind-Free ™  wychwytuje bardzo drobny pył o wielkości do 0,3 mikrona jak również eliminuje wirusy i bakterie. Jest zmywalny i wielokrotnego użytku, przez co zapewnia konsumentom ogromną korzyść w cieszeniu się świeżym i czystym powietrzem, jednocześnie oszczędzając na dodatkowych kosztach konserwacji związanych z wymianą filtra.

Wielofunkcyjne pompy ciepła CLIVET certyfikowane przez EUROVENT!

11.12.2020

Clivet bierze udział w programie certyfikacji EUROVENT, europejskiej firmy certyfikującej, która weryfikuje i promuje kulturę i transparentność w zakresie efektywności energetycznej urządzeń produkowanych przez uczestników programu certyfikacyjnego.

Zapraszamy do zapoznania się z certyfikowanymi wielofunkcyjnymi pompami ciepła Clivet!

W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt z adresem woda@kliweko.com.pl!

pokaż starsze

Już dziś skontaktuj się z naszymi doradcami i dowiedz się
jaką ofertę możemy zaproponować twojej firmie!

katalogi współpraca kontakt