Aktualności

Clivet & Midea

03.09.2018

W czerwcu 2016 roku, Grupa Midea podpisała strategiczne porozumienie z włoska marką Clivet S.p.A., dotyczące nabycia 80% udziałów tej firmy. Ten strategiczny sojusz obu marek, pozwolił na zauważalne wzmocnienie ich obecności na rynkach europejskich. Dzięki wykorzystaniu technologii i struktur sprzedaży Midea, Clivet uzupełnia swoją ofertę, oferując na rynku kompletną i konkurencyjną ofertę agregatów chłodniczych, pomp ciepła, a także rozwiązań VRF.

Podążając za tą ideą, KLIWEKO oraz Generalny Dystrybutor MIDEA Electric – firma Zymetric, postanowiły również połączyć działania na polskim rynku HVAC. Tym samym, nasza firma, jako Partner Biznesowy Zymetric, za przykładem marki Clivet  wiosną tego roku wprowadziła do swojej stałej oferty urządzenia i systemy klimatyzacyjne Midea Electric.

Pierwsze miejsce w sprzedaży klimatyzacji SAMSUNG!

03.09.2018

Niezwykle miło jest nam ogłosić, że firma KLIWEKO B.T.H., jako Autoryzowany Dystrybutor urządzeń klimatyzacyjnych marki SAMSUNG, po raz kolejny otrzymała nagrodę za osiągnięcie pierwszego miejsca w sprzedaży klimatyzatorów Samsung w roku 2017!

To oczywiście również nagroda dla każdej z firmy Wykonawczej która z nami współpracuje i bez których sukces ten nie miał by miejsca. Mamy nadzieje, że kolejny rok również będzie należał do nas.

Poszukujemy nowych pracowników

24.05.2017

Wszystkich zainteresowanych podjęciem pracy w naszym biurze, zachęcamy do odwiedzenia podstrony KARIERA . Prowadzimy rekrutację na stanowisko doradcy techniczno-handlowego i serwisantów urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych. Zapraszamy do kontaktu!

Kolejni autoryzowani instalatorzy Samsung

04.04.2017

W poniedziałek 03 kwietnia, w budynku Krakowskiego Parku Technologicznego w Krakowie, odbyło się największe w tym roku szkolenie autoryzacyjne dla instalatorów marki Samsung. Frekwencja była bardzo wysoka i udało nam się przeszkolić aż 90 osób! Za część merytoryczną odpowiedzialny był główny serwisant Samsunga w Polsce – Piotr Osiński. W trakcie szkolenia rozlosowaliśmy 3 nagrody dla uczestników, w tym tablet Galaxy S3 Tab.

Cieszymy się tak dużym zainteresowaniem i mamy nadzieję że nie było to ostatnie nasze spotkanie w tym sezonie. O kolejnych szkoleniach będziemy informować mailowo, oraz na naszej stronie internetowej.

pokaż starsze

Już dziś skontaktuj się z naszymi doradcami i dowiedz się
jaką ofertę możemy zaproponować twojej firmie!

katalogi współpraca kontakt