Aktualności

Kliweko dystrybutorem GREE!

18.09.2019

We wrześniu 19 r. zostaliśmy włączeni do grupy dystrybutorów urządzeń klimatyzacyjnych marki GREE w Polsce. Oferujemy zarówno urządzenia z grupy produktowej SAC jak również VRF (GMV). Zapraszamy do kontaktu, jak również do zapoznania się z ofertą marki poprzez cenniki i katalogi.

 

Nowy cennik Samsung i Midea 2019!

09.01.2019

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi cennikami urządzeń klimatyzacyjnych, zarówno Samsung i Midea, na 2019 rok.

Clivet & Midea

03.09.2018

W czerwcu 2016 roku, Grupa Midea podpisała strategiczne porozumienie z włoska marką Clivet S.p.A., dotyczące nabycia 80% udziałów tej firmy. Ten strategiczny sojusz obu marek, pozwolił na zauważalne wzmocnienie ich obecności na rynkach europejskich. Dzięki wykorzystaniu technologii i struktur sprzedaży Midea, Clivet uzupełnia swoją ofertę, oferując na rynku kompletną i konkurencyjną ofertę agregatów chłodniczych, pomp ciepła, a także rozwiązań VRF.

Podążając za tą ideą, KLIWEKO oraz Generalny Dystrybutor MIDEA Electric – firma Zymetric, postanowiły również połączyć działania na polskim rynku HVAC. Tym samym, nasza firma, jako Partner Biznesowy Zymetric, za przykładem marki Clivet  wiosną tego roku wprowadziła do swojej stałej oferty urządzenia i systemy klimatyzacyjne Midea Electric.

Pierwsze miejsce w sprzedaży klimatyzacji SAMSUNG!

03.09.2018

Niezwykle miło jest nam ogłosić, że firma KLIWEKO B.T.H., jako Autoryzowany Dystrybutor urządzeń klimatyzacyjnych marki SAMSUNG, po raz kolejny otrzymała nagrodę za osiągnięcie pierwszego miejsca w sprzedaży klimatyzatorów Samsung w roku 2017!

To oczywiście również nagroda dla każdej z firmy Wykonawczej która z nami współpracuje i bez których sukces ten nie miał by miejsca. Mamy nadzieje, że kolejny rok również będzie należał do nas.

pokaż starsze

Już dziś skontaktuj się z naszymi doradcami i dowiedz się
jaką ofertę możemy zaproponować twojej firmie!

katalogi współpraca kontakt