AKTUALNOŚCI

Aktualizacja oferty cenowej GREE od 15 stycznia 2022r. - Premiera Cennika Zimowego 2022

12.01.2022

Szanowni Państwo,
od 15 stycznia 2022 r. nastąpi modyfikacja cennika systemów klimatyzacji marki Gree. Zaktualizowana oferta obejmuje klimatyzatory z serii RAC, systemy Multi Free Match, U-Match oraz wybrane sterowniki i akcesoria oraz urządzenia dodatkowe. Zamówienia na wymienione wyżej urządzenia marki Gree złożone od 15 stycznia 2022 r. będą już objęte nowym Cennikiem Zimowym.
Pragniemy podkreślić, że podjęliśmy wszelkie możliwe starania, aby w 2022 roku, pomimo globalnych, niesprzyjających warunków logistycznych i produkcyjnych, urządzenia marki GREE uwzględnione w Cenniku Zimowym były stale dostępne w szerokiej dystrybucji oraz atrakcyjne rynkowo.
Pełną informację o nowej ofercie znajdą Państwo w pliku Cennik Zimowy Gree 2022. Ceny obowiązują do 20 marca 2022 r.

POCHWAL SIĘ SWOJĄ REALIZACJĄ GMV!

01.12.2021

Jesteś instalatorem? Pochwal się zdjęciem swojej realizacji systemu GREE GMV na naszym profilu na Facebook’u i zgarnij nagrody warte nawet kilka tysięcy!


Co można wygrać?

NAGRODA GŁÓWNA to klimatyzator GREE Fairy Dark 3,5 kW

ale masz także szansę na zgarnięcie jednej z nagród dodatkowych:

1 MIEJSCE Klimatyzator ścienny GREE RAC Pular 2,5 kW 09
2 MIEJSCE Oczyszczacz powietrza GREE EAGLE
3 MIEJSCE Nawilżacz powietrza MYSTIC GREE

Posiadasz uprawnienia F-Gazowe dla firmy?
Wykonałeś instalacje GMV GREE?
To konkurs dla Ciebie!

Co trzeba zrobić by wygrać? To bardzo proste.

Wstaw w komentarzu pod postem konkursowym na naszym profilu na Facebook’u swoje autorskie zdjęcie urządzenia GMV GREE, jako elementu samodzielnie wykonanej instalacji, w takim ujęciu, by na zdjęciu widoczny był także fragment obiektu lub rozpoznawalny fragment okolicy. Umieść również krótki opis instalacji:
– Nazwa inwestycji
– Miejscowość inwestycji
– Moc chłodnicza/cieplna instalacji [kW]
– Rok montażu instalacji
– Pełna nazwa firmy, która wykonała realizację

Na dodanie zdjęć i opisu masz tylko 30 dni od pojawienia się postu konkursowego!

Konkurs dzieli się na dwa etapy:

1. Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń wybierzemy najlepiej sfotografowane i opisane realizacje które wraz z informacją o wykonawcy inwestycji opublikujemy na naszych social mediach i nagrodzimy produktami pamiątkowymi GREE. To dobra okazja na reklamę Twojej firmy!

  1. Spośród wybranych w pierwszym etapie Uczestników wylosujemy Zwycięzców konkursów i przyznamy nagrodę główną, a także nagrody dodatkowe.

 

Montuj GREE wierć za FREE!

15.01.2021

Wraz z Nowym Rokiem 2021 rusza fantastyczna nowość w aplikacji Gree – Strefa Instalatora. Jest nią PROGRAM LOJALNOŚCIOWY Gree Wspiera Instalatorów, w ramach którego organizowane będą akcje promocyjne oraz kampanie promocyjne, skierowane do Autoryzowanych Instalatorów marki GREE w Polsce. Akcje promocyjne oparte będą o mechanizm zbierania punktów za zarejestrowane instalacje zakupionych w danym okresie urządzeń marki GREE.

W dniu 14 stycznia 2021 roku uruchamiamy pierwszą akcję w Programie pod hasłem „MONTUJ GREE – WIERĆ ZA FREE”.

Zasady działania akcji „MONTUJ GREE – WIERĆ ZA FREE” w ramach Programu Gree opisane są szczegółowo w aplikacji i widoczne dla Autoryzowanych Instalatorów marki GREE.

NOWOROCZNE GRANIE!

15.01.2021

Kup urządzenia klimatyzacyjne Samsung serii CAC za minimum 30 000 PLN netto lub dowolny system DVM S, a otrzymasz najnowszy X BOX z jedną grą! Do wyboru najnowsze hity – CYBERPUNK 2077 lub ASSASIN’S CREE VALHALLA!

 

Promocja ważna od 01.01. do 31.01.2021 r. lub do wyczerpania zapasów

pokaż starsze

Już dziś skontaktuj się z naszymi doradcami i dowiedz się
jaką ofertę możemy zaproponować twojej firmie!

katalogi współpraca kontakt