Realizacje

Ostatnie realizacje:

DoubleTree by Hilton Hotel

DoubleTree by Hilton Hotel we Wrocławiu. Obiekt w centrum Miasta, o pięknej i nowoczesnej architekturze, z blisko 200 pokojami i apartamentami. Spółka Kliweko dostarczyła: 7 agregatów chłodniczych o łącznej mocy 2,9 MW, oraz 546 klimakonwektorów w różnych wykonaniach.

AGREGATY CHŁODNICZE I KLIMAKONWEKTORY 2,9 MW

Projekt: “Centrum Sopotu”

Inwestycja pod nazwą „Centrum Sopotu” składa się z hotelu 5*, działającego w sieci Sheraton, Domu Zdrojowego i Budynku Biurowo-Parkingowego. Dom Zdrojowy to wielofunkcyjny obiekt z: Salą Balową, Galerią Sztuki, oraz wieloma innymi lokalami usługowymi. Łącznie zamontowano 7 agregatów chłodniczych CLIVET o sumarycznej mocy 1,75 MW

AGREGATY CHŁODNICZE 1,75 MW

Nowy port lotniczy Kraków-Balice

Nowy port lotniczy Kraków-Balice w roku 2016 mimo trwającej jeszcze rozbudowy obsłużył w ciągu miesiąca 5 milionów pasażerów. Spółka Kliweko dostarczyła: łącznie w dwóch etapach: agregaty chłodnicze o łącznej mocy 7,5 MW, 16 suchych chłodnic, ponad 200 klimakonwektorów, oraz 4 szafy klimatyzacji precyzyjnej wraz ze skraplaczami.

KLIMKONWEKTORY KLIMATYZACJA PRECYZYJNA 7,5 MW

Hala sportowa w Gliwicach

Hala sportowa w Gliwicach: o powierzchni całkowitej 62 272 m2, w tym blisko 14 tyś miejsc na widowni hali głównej i 1200 w hali treningowej. Spółka Kliweko dostarczyła: 15 agregatów o łącznej mocy chłodniczej c-ca 7,8 MW, 374 klimakonwektorów w różnych wykonaniach oraz 3 chłodnic suche.

KLIMAKONWEKTORY I AGREGATY CHŁODNICZE 7,8 MW

CH2M Center

H2M Center, (dawniej Vistula Business Garden) oddany w końcu 2016 nowoczesny budynek biurowy o powierzchni całkowitej około 18 400 m2. Jedna z najciekawszych lokalizacji w mieście. Spółka Kliweko dostarczyła: Kompletny system VRF Samsung, o łącznej mocy chłodniczej 1340 kW i mocy grzewczej 1505 kW, w tym 454 jednostek wewnętrznych.

DVM Samsung VRF 1,3 MW

Galeria - Gemini Park Tychy

Gemini Park Tychy to obiekt handlowo-usługowy, zaprojektowany z myślą o zastosowaniu technologii omni-channel. Gemini Park Tychy ma powierzchnię 36 tys. mkw., na których jest miejsce dla 130 lokali handlowych. Spółka Kliweko dostarczyła: 10 roof-topów z funkcją pompy ciepła o łącznej mocy chłodniczej 1150 kW; mocy grzewczej 1210 kW...

WIEŻE CHŁODNICZE 1,2 MW

Międzynarodowe Centrum Kultury Kraków

Międzynarodowe Centrum Kultury, inaczej: wczesnośredniowieczna kamienica „Pod Kruki” w krakowskim rynku. W roku 2016 Spółka Kliweko dostarczyła, w ramach wymiany urządzeń na R 22 (także z naszej dostawy),: dwa wewnętrzne agregaty chłodnicze o łącznej mocy 160 kW.

AGREGATY CHŁODNICZE 160 KW

Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim

Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim. Dawny pałac biskupów łuckich z XV w. (Łuck dziś Ukraina). Obecnie luksusowy obiekt wypoczynkowo-konferencyjny z 200 pokojami. Spółka Kliweko dostarczyła: Kompletny system VRF Samsung, o łącznej mocy chłodniczej 1700 kW i mocy grzewczej 1505 kW, w tym 350 jednostek wewnętrznych różnych typów.

DVM Samsung VRF 1,7 MW

Hala produkcyjna i budynek biurowy Lear w Bieruniu

Zakład Guilford Bieruń to najnowszy oddział Lear działający w Polsce od stycznia 2018 roku. Zajmuje się laminowaniem materiałów na potrzeby przemysłu samochodowego. Procesy technologiczne prowadzone w Bieruniu uzupełniają kompleksowo produkty powstające w pozostałych zakładach Lear Corporation na świecie.

DVM Samsung VRF 430 kW

Leroy Merlin we Wrocławiu

Kolejny oddział znanego marketu budowlanego którego standardem są urządzenia klimatyzacyjne marki SAMSUNG.

DVM Samsung VRF 200 kW

Muzeum Sztuki w Łodzi

Muzeum Sztuki w Łodzi to muzeum, którego główną osią programową jest badanie i prezentowanie sztuki awangardowej oraz progresywnych zjawisk artystycznych. Instytucja posiada trzy oddziały: ms1, ms2 oraz Muzeum Pałac Herbsta. Założone w 1930 r. jest jednym z najstarszych do dziś istniejącym muzeów, kolekcjonującym sztukę awangardową. W 1998 roku Muzeum Sztuki w Łodzi zostało wpisane do Państwowego Rejestru Muzeów pod numerem 53.

DVM Samsung VRF

Equal Business Park w Krakowie

Equal Business Park zlokalizowany na krakowskim Podgórzu to kompleks nowoczesnych budynków biurowo- usługowych klasy A, wykorzystujący nowoczesne rozwiązania technologiczne i posiadający certyfikat środowiskowy BREEAM. Kompleks składa się z dwóch budynków A i B, zlokalizowanych w bezpośrednim sąsiedztwie zrewitalizowanego parku, nadającego inwestycji niepowtarzalny klimat. Kompleks biurowy jest miejscem przyjaznym rowerzystom, wyposażonym w udogodnienia dla osób korzystających z jednośladów.

Klimatyzacja CLIVET Woda lodowa 4,5 MW

Biurowiec w Redłowie

Biurowiec w Redłowie (Gdynia) nazywany "Gdyńskim szkieletorem". Znajdujący się 1 km od gdyńskiej plaży obiekt przez niemal 20 lat straszył wyglądem mieszkańców i turystów. W 2017 znalazł się w końcu inwestor który przywrócił mu dawną świetność. Budynek został gruntownie odrestaurowany, a w jego wnętrzu znajdować się będzie przychodnia lekarska oraz biura pod wynajem.

DVM Samsung VRF 200 kW

Teatr Bagatela w Krakowie

Teatr „Bagatela” im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego – teatr w Krakowie znajdujący się przy ul. Karmelickiej 6 na rogu z ul. Krupniczą 1. Historia Teatru „Bagatela” sięga roku 1918, kiedy Marian Dąbrowski, wydawca i redaktor dziennika „Ilustrowany Kurier Codzienny”, zainicjował powstanie sceny. Budynek zaprojektował w latach 1918–1919 architekt Janusz Zarzecki, wnętrza zaprojektował malarz i dekorator Henryk Uziembło. 25 października 1919 odbyła się uroczystość poświęcenia sceny[1].

DVM Samsung VRF z odzyskiem ciepła 140 kW

Folwark Łochów

Pałac i Folwark Łochów położony jest zaledwie godzinę jazdy od Warszawy drogą S8, w sercu Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego, nad rzeką Liwiec na terenie o powierzchni 27ha.
Pałac i Folwark Łochów jest własnością prywatną. Został odbudowany i odrestaurowany przez firmę deweloperską Arche w latach 2005 - 2008. Firma istnieje od 1991 roku. Sukcesy odniesione na rynku nieruchomości umożliwiły spełnianie marzeń, takich jak przywracanie dawnej świetności obiektom zabytkowym.

DVM Samsung VRF z odzyskiem ciepła 800 kW

Łódź Sport Arena to Łódzki gmach, stoi wzdłuż ulicy Unii Lubelskiej 2. Konstrukcja obiektu rozpoczęła się w październiku 2016, a zakończyła się w maju 2018 roku. Powierzchnia użytkowa tej nieruchomości sięga ponad 10 tys. m2. Na generalnych wykonawców nieruchomości zostały wybrane Przedsiębiorstwo Robót Mostowych Mosty Łódź z Łodzi i SKB Development. W sąsiedztwie stoją budynek Atlas Arena i budynek Łódź Kaliska oraz przebudowywany jest Aquapark Fala.

DVM Samsung VRF 765,8 kW

Pack Plus w Wadowicach

Drukarnia Pack Plus rozpoczęła swoją działalność w 1995r., dysponujemy więc bogatym doświadczeniem w poligrafii. Posiadamy bardzo nowoczesny zakład produkcyjny wraz z imponującym zapleczem magazynowym. Jako jedni z nielicznych opieramy naszą działalność na dwóch technologiach druku: offsetowego oraz fleksograficznego. To unikalne połączenie otwiera przed naszymi odbiorcami możliwość realizacji kompleksowej obsługi poligraficznej w zakresie dostaw opakowań i etykiet na różnorodnych podłożach .

DVM Samsung VRF

Vistula Business Garden

Obiekt biurowy CH2M Center powstał w mieście Kraków przy ulicy Konopnickiej 31 oraz Barskiej. Inną jego nazwą jest Vistula Business Garden. Budowa gmachu rozpoczęła się w styczniu 2015 i trwała 20 miesięcy. Powierzchnia całkowita tej siedmiokondygnacyjnej nieruchomości sięga 26 tys. m2, z czego największą część zajmuje powierzchnia biurowa - ponad 14 tys. m2. Konstrukcją nieruchomości zajęła się spółka RE-Bau z Krakowa, natomiast autorem projektu jest biuro architektoniczne z Warszawy - PRC Architekci. W sąsiedztwie stoją budynek Hilton Garden Inn, Hotel Forum i zespół budynków Bulwary Wiślane.

DVM Water Samsung VRF Water

Już dziś skontaktuj się z naszymi doradcami i dowiedz się
jaką ofertę możemy zaproponować twojej firmie!

katalogi współpraca kontakt