Realizacje

Ostatnie realizacje:

DoubleTree by Hilton Hotel

DoubleTree by Hilton Hotel we Wrocławiu. Obiekt w centrum Miasta, o pięknej i nowoczesnej architekturze, z blisko 200 pokojami i apartamentami. Spółka Kliweko dostarczyła: 7 agregatów chłodniczych o łącznej mocy 2,9 MW, oraz 546 klimakonwektorów w różnych wykonaniach.

klimakonwektory 2,9 MW

Projekt: “Cetrum Sopotu”

Inwestycja pod nazwą „Centrum Sopotu” składa się z hotelu 5*, działającego w sieci Sheraton, Domu Zdrojowego i Budynku Biurowo-Parkingowego. Dom Zdrojowy to wielofunkcyjny obiekt z: Salą Balową, Galerią Sztuki, oraz wieloma innymi lokalami usługowymi. Łącznie zamontowano 7 agregatów chłodniczych CLIVET o sumarycznej mocy 1,75 MW

CLIVET 1,75 MW

Nowy port lotniczy Kraków-Balice

Nowy port lotniczy Kraków-Balice w roku 2016 mimo trwającej jeszcze rozbudowy obsłużył w ciągu miesiąca 5 milionów pasażerów. Spółka Kliweko dostarczyła: łącznie w dwóch etapach: agregaty chłodnicze o łącznej mocy 7,5 MW, 16 suchych chłodnic, ponad 200 klimakonwektorów, oraz 4 szafy klimatyzacji precyzyjnej wraz ze skraplaczami.

klimkonwektory klimatyzacja precyzyjna 7,5 MW

Hala sportowa w Gliwicach

Hala sportowa w Gliwicach: o powierzchni całkowitej 62 272 m2, w tym blisko 14 tyś miejsc na widowni hali głównej i 1200 w hali treningowej. Spółka Kliweko dostarczyła: 15 agregatów o łącznej mocy chłodniczej c-ca 7,8 MW, 374 klimakonwektorów w różnych wykonaniach oraz 3 chłodnic suche.

klimakonwektory 7,8 MW

CH2M Center

H2M Center, (dawniej Vistula Business Garden) oddany w końcu 2016 nowoczesny budynek biurowy o powierzchni całkowitej około 18 400 m2. Jedna z najciekawszych lokalizacji w mieście. Spółka Kliweko dostarczyła: Kompletny system VRF Samsung, o łącznej mocy chłodniczej 1340 kW i mocy grzewczej 1505 kW, w tym 454 jednostek wewnętrznych.

DVM Samsung VRF 1,3 MW

Galeria - Gemini Park Tychy

Gemini Park Tychy to obiekt handlowo-usługowy, zaprojektowany z myślą o zastosowaniu technologii omni-channel. Gemini Park Tychy ma powierzchnię 36 tys. mkw., na których jest miejsce dla 130 lokali handlowych. Spółka Kliweko dostarczyła: 10 roof-topów z funkcją pompy ciepła o łącznej mocy chłodniczej 1150 kW; mocy grzewczej 1210 kW...

roof-top 1,2 MW

Międzynarodowe Centrum Kultury Kraków

Międzynarodowe Centrum Kultury, inaczej: wczesnośredniowieczna kamienica „Pod Kruki” w krakowskim rynku. W roku 2016 Spółka Kliweko dostarczyła, w ramach wymiany urządzeń na R 22 (także z naszej dostawy),: dwa wewnętrzne agregaty chłodnicze o łącznej mocy 160 kW.

Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim

Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim. Dawny pałac biskupów łuckich z XV w. (Łuck dziś Ukraina). Obecnie luksusowy obiekt wypoczynkowo-konferencyjny z 200 pokojami. Spółka Kliweko dostarczyła: Kompletny system VRF Samsung, o łącznej mocy chłodniczej 1700 kW i mocy grzewczej 1505 kW, w tym 350 jednostek wewnętrznych różnych typów.

DVM Samsung VRF 1,7 MW

Hala produkcyjna i budynek biurowy Lear w Bieruniu

Zakład Guilford Bieruń to najnowszy oddział Lear działający w Polsce od stycznia 2018 roku. Zajmuje się laminowaniem materiałów na potrzeby przemysłu samochodowego. Procesy technologiczne prowadzone w Bieruniu uzupełniają kompleksowo produkty powstające w pozostałych zakładach Lear Corporation na świecie.

DVM Samsung VRF 430 kW

Klub Kultury Kantorowice

Klub kultury Kantorowice znajduje się przy ul. Zakole w Nowej Hucie. To inwestycja zrealizowana przez Zarząd Inwestycji Miejskich w Krakowie w ramach programu budowy osiedlowych domów kultury. Budynek wykonany jest w tzw. technologii pasywnej i został tak zaprojektowany, by nie kolidował z rosnącymi na działce drzewami.

VX 5 Midea Electric VRF

Leroy Merlin we Wrocławiu

Kolejny oddział znanego marketu budowlanego którego standardem są urządzenia klimatyzacyjne marki SAMSUNG.

DVM Samsung VRF 200 kW

Muzeum Sztuki w Łodzi

Muzeum Sztuki w Łodzi to muzeum, którego główną osią programową jest badanie i prezentowanie sztuki awangardowej oraz progresywnych zjawisk artystycznych. Instytucja posiada trzy oddziały: ms1, ms2 oraz Muzeum Pałac Herbsta. Założone w 1930 r. jest jednym z najstarszych do dziś istniejącym muzeów, kolekcjonującym sztukę awangardową. W 1998 roku Muzeum Sztuki w Łodzi zostało wpisane do Państwowego Rejestru Muzeów pod numerem 53.

DVM Samsung VRF

Equal Business Park w Krakowie

Equal Business Park zlokalizowany na krakowskim Podgórzu to kompleks nowoczesnych budynków biurowo- usługowych klasy A, wykorzystujący nowoczesne rozwiązania technologiczne i posiadający certyfikat środowiskowy BREEAM. Kompleks składa się z dwóch budynków A i B, zlokalizowanych w bezpośrednim sąsiedztwie zrewitalizowanego parku, nadającego inwestycji niepowtarzalny klimat. Kompleks biurowy jest miejscem przyjaznym rowerzystom, wyposażonym w udogodnienia dla osób korzystających z jednośladów.

Klimatyzacja CLIVET Woda lodowa 4,5 MW

Biurowiec w Redłowie

Biurowiec w Redłowie (Gdynia) nazywany "Gdyńskim szkieletorem". Znajdujący się 1 km od gdyńskiej plaży obiekt przez niemal 20 lat straszył wyglądem mieszkańców i turystów. W 2017 znalazł się w końcu inwestor który przywrócił mu dawną świetność. Budynek został gruntownie odrestaurowany, a w jego wnętrzu znajdować się będzie przychodnia lekarska oraz biura pod wynajem.

DVM Samsung VRF 200 kW

Teatr Bagatela w Krakowie

Teatr „Bagatela” im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego – teatr w Krakowie znajdujący się przy ul. Karmelickiej 6 na rogu z ul. Krupniczą 1. Historia Teatru „Bagatela” sięga roku 1918, kiedy Marian Dąbrowski, wydawca i redaktor dziennika „Ilustrowany Kurier Codzienny”, zainicjował powstanie sceny. Budynek zaprojektował w latach 1918–1919 architekt Janusz Zarzecki, wnętrza zaprojektował malarz i dekorator Henryk Uziembło. 25 października 1919 odbyła się uroczystość poświęcenia sceny[1].

DVM Samsung VRF z odzyskiem ciepła 140 kW

Folwark Łochów

Pałac i Folwark Łochów położony jest zaledwie godzinę jazdy od Warszawy drogą S8, w sercu Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego, nad rzeką Liwiec na terenie o powierzchni 27ha.
Pałac i Folwark Łochów jest własnością prywatną. Został odbudowany i odrestaurowany przez firmę deweloperską Arche w latach 2005 - 2008. Firma istnieje od 1991 roku. Sukcesy odniesione na rynku nieruchomości umożliwiły spełnianie marzeń, takich jak przywracanie dawnej świetności obiektom zabytkowym.

DVM Samsung VRF z odzyskiem ciepła 800 kW

Łódź Sport Arena to Łódzki gmach, stoi wzdłuż ulicy Unii Lubelskiej 2. Konstrukcja obiektu rozpoczęła się w październiku 2016, a zakończyła się w maju 2018 roku. Powierzchnia użytkowa tej nieruchomości sięga ponad 10 tys. m2. Na generalnych wykonawców nieruchomości zostały wybrane Przedsiębiorstwo Robót Mostowych Mosty Łódź z Łodzi i SKB Development. W sąsiedztwie stoją budynek Atlas Arena i budynek Łódź Kaliska oraz przebudowywany jest Aquapark Fala.

DVM Samsung VRF 765,8 kW

Pack Plus w Wadowicach

Drukarnia Pack Plus rozpoczęła swoją działalność w 1995r., dysponujemy więc bogatym doświadczeniem w poligrafii. Posiadamy bardzo nowoczesny zakład produkcyjny wraz z imponującym zapleczem magazynowym. Jako jedni z nielicznych opieramy naszą działalność na dwóch technologiach druku: offsetowego oraz fleksograficznego. To unikalne połączenie otwiera przed naszymi odbiorcami możliwość realizacji kompleksowej obsługi poligraficznej w zakresie dostaw opakowań i etykiet na różnorodnych podłożach .

DVM Samsung VRF

Vistula Business Garden

Obiekt biurowy CH2M Center powstał w mieście Kraków przy ulicy Konopnickiej 31 oraz Barskiej. Inną jego nazwą jest Vistula Business Garden. Budowa gmachu rozpoczęła się w styczniu 2015 i trwała 20 miesięcy. Powierzchnia całkowita tej siedmiokondygnacyjnej nieruchomości sięga 26 tys. m2, z czego największą część zajmuje powierzchnia biurowa - ponad 14 tys. m2. Konstrukcją nieruchomości zajęła się spółka RE-Bau z Krakowa, natomiast autorem projektu jest biuro architektoniczne z Warszawy - PRC Architekci. W sąsiedztwie stoją budynek Hilton Garden Inn, Hotel Forum i zespół budynków Bulwary Wiślane.

DVM Water Samsung VRF Water

Już dziś skontaktuj się z naszymi doradcami i dowiedz się
jaką ofertę możemy zaproponować twojej firmie!

katalogi współpraca kontakt