nowa edycja Programu Lojalnościowego Gree Wspiera Instalatorów: „LATO Z GREE”

Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że już dzisiaj startuje nowa edycja Programu Lojalnościowego Gree Wspiera Instalatorów„LATO Z GREE”.

 

Akcja LATO Z GREE” umożliwia uczestnikom Programu zbieranie punktów za dodane w aplikacji instalacje urządzeń Gree. Wszystkie urządzenia RAC, Free Match oraz U-Match posiadają zdefiniowaną ilość punktów. Informacje o punktacji znajdują się w widocznym miejscu w Programie Gree w Aplikacji oraz w załączniku do Regulaminu. Zebrane punkty można w dowolnym momencie trwania programu wymieniać na dostępne nagrody, w zależności od ilości punktów.

Na potrzeby tej edycji zostały stworzone aż cztery pakiety nagród – LATO, RELAKS, LATO PLUS oraz pakiet PODRÓŻE.

Akcja trwa od 20 lipca do 23 września 2022 roku lub do wyczerpania zapasów. 

Program realizowany jest wyłącznie w Aplikacji Gree – Strefa Instalatora.

Szczegółowe zasady oraz regulamin Programu opisane są w Aplikacji i widoczne dla Autoryzowanych Instalatorów marki GREE.

W ramach Programu Autoryzowani Instalatorzy Gree za zebrane punkty mogą otrzymać pakiety atrakcyjnych nagród: odzież robocza, stylowy oczyszczacz Eagle, całoroczna lodówka turystyczna (z funkcją grzania i portem USB), przenośny i kompaktowy grill w praktycznym pokrowcu oraz VOUCHER na wartość 4000 zł do zrealizowania w biurze podróży Itaka (dwa lata na realizację).

Przez cały czas trwania Akcji Uczestnik widzi liczbę dostępnych na koncie punktów oraz datę, do kiedy może wymienić je na dostępne nagrody.

Uwaga, wraz z końcem Akcji niewykorzystane punkty ulegają wyzerowaniu. 

Punkty w ramach tej akcji w Programie Gree naliczane są każdorazowo po zapisaniu w aplikacji Instalacji, spełniającej następujące warunki: 1. Instalacja została zrealizowana w czasie trwania edycji LATO Z GREE

2. Instalacja została oparta na urządzeniach Gree zakupionych od 20 lipca 2022 (RAC, Free Match, U – Match)

3. Instalacja uzupełniona została o dane urządzeń Gree w tym zeskanowany numer seryjny urządzeń Gree

Zwracamy uwagę, że mechanizm działania aplikacji oparty jest na analizie kodów kreskowych              i umożliwia weryfikację realnych urządzeń, sprowadzonych na teren Polski                                     i dystrybuowanych przez oficjalną sieć dystrybucyjną FREE POLSKA.

W Programie Gree mogą wziąć udział tylko Autoryzowani Instalatorzy Gree, zatem użytkownicy aplikacji z pełnym dostępem do wszystkich jej funkcjonalności po szkoleniu FREE POLSKA.

Aby dołączyć do Programu, wystarczy kliknąć w kafelek Program Gree, zaakceptować Regulamin Programu i rozpocząć zbieranie punktów, które będą zapisywać się na indywidualnym koncie użytkownika. Zasady naliczania punktów w Programie oraz pełen Regulamin Programu Gree dostępny jest wyłącznie w Aplikacji.