Współpraca

Wysokie progi rabatowe!

Jako lider sprzedaży, oferujemy naszym klientom bardzo atrakcyjne warunki handlowe. Dokładamy wszelkich starań, abyście mogli Państwo składać najkorzystniejsze oferty, równocześnie dbając o rozsądną politykę cenową i kontrolując sprzedaż interentową.

Z nami już na starcie jesteście o krok do przodu!

Dystrybucja

Dobory

Wyceny

Opieka techniczna

wsparcie projektowe

Warsztaty i szkolenia

Zamów u swojego doradcy mailowo lub telefonicznie

Darmowa wysyłka! Większość urządzeń wysyłamy tego samego dnia. Na dostawe pozostałych zaczekasz do 7 dni roboczych

Dostawa nawet następnego dnia, pod adres wskazany przy zamówieniu

Zamontuj urządzenia i rozlicz się z klientem. Na płatność w KLIWEKO masz aż 30 dni

Dystrybucja urządzeń i systemów klimatyzacyjnych

Jesteśmy największym dystrybutorem systemów klimatyzacji SAMSUNG w Polsce. Nasze urządzenia charakteryzują się największą na rynku efektywnością energetyczną, niskim poziomem hałasu i niezawodnością pracy. Wszystkie parametry są potwierdzone przez niezależny instytut EUROVENT

Z nami już na starcie jesteście o krok do przodu!

Dobór i wycena urządzeń

Urządzenia dobieramy przy pomocy oprogramowania dedykowanego dla systemów SAMSUNG. Dzięki temu możliwe jest szybkie i precyzyjne określenie długości i średnic przewodów, parametrów jednostek wewnętrznych i zewnętrznych, oraz optymalizacja doboru urządzeń.

Wsparcie procesu projektowania

Stawiamy na ciągły rozwój własnych możliwości projektowych. Posiadamy stanowiska CAD, które w połączeniu z oprogramowaniem DVM ProCAD czynią nas idealnym partnerem dla biur projektowych. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, jesteśmy w stanie zaproponować koncepcję optymalną zarówno pod względem kofortu użytkowania, zużycia energii, jak i nakładów inwestycyjnych.

Opieka techniczna

Od początku istnienia firmy, stawiamy przede wszystkim na fachową wiedzę. Zespół naszych inżynierów jest do Państwa dyspozycji w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących oferowanych przez nas rozwiązań. Mając dostęp do autoryzowanego serwisu, jesteśmy w stanie w bardzo którkim czasie zdiagnozować usterkę i dostrczyć niezbędne części zamienne, oraz udzielić niezbędnego wsparcia.

 

Warsztaty i szkolenia

Proponujemy Państwu dwa rodzaje szkoleń:

  • Autoryzacyjne, na którym uzyskają Państwo certyfikat autoryzacyjny na montaż urządzeń i systemów klimatyzacji SAMSUNG.
  • Projektowe, które zapozna Państwa z oprogramowaniem DVM ProCAD.

Już dziś skontaktuj się z naszymi doradcami i dowiedz się
jaką ofertę możemy zaproponować twojej firmie!

katalogi współpraca kontakt