AKTUALNOŚCI

NOWY CENNIK pomp ciepła VERSATI III GREE

12.08.2022

Już od 15 sierpnia 2022 roku obowiązywać będzie nowy cennik pomp ciepła Versati III marki Gree!

Zapraszamy do zapoznania się z dokumentem i poznaniem szczegółów oferty na naszej stronie internetowej w zakładce „do pobrania”.

NOWA EDYCJA - Kompendium serwisowo-montażowe RAC/LCAC oraz Kompendium produktowe RAC/LCAC

23.07.2022

Szanowni Państwo,

z przyjemnością oddajemy w Państwa ręce najnowsze wydania naszych kolejnych publikacji: Kompendium serwisowo-montażowe RAC/LCAC oraz Kompendium produktowe RAC/LCAC.

Kompendia stanowią niewątpliwie solidną bazę wiedzy o urządzeniach Gree dla Profesjonalistów i będą realnym wsparciem w procesie sprzedaży dla Instalatorów.

  1. Kompendium serwisowo-montażowe RAC/LCAC – to materiał niezbędny w pracy Instalatora, zbiór rzetelnej wiedzy o wszelkich technicznych aspektach urządzeń GREE. Od nazewnictwa, poprzez parametry techniczne, najważniejsze informacje montażowe, aż po rozwiązywanie potencjalnych błędów. Wszystko, czego Autoryzowany Instalator Gree może potrzebować podczas instalacji lub serwisu klimatyzatorów naszej marki. Kompendium zostało uzupełnione o parametry nowych odsłon modeli Lomo Luxury Plus, Fairy oraz całą nową serię Free Match Plus i U-Match Plus.
  2.  Kompendium produktowe RAC/LCAC – to materiał dedykowany zespołom handlowym.        Ułatwia szybkie i rzetelne porównanie funkcji, parametrów oraz zalet poszczególnych modeli klimatyzatorów Gree z serii RAC, Free Match Plus i U-Match. Przedstawia wszystkie możliwości sterowania poszczególnymi urządzeniami. Nieocenione narzędzie w rękach każdego Handlowca, ceniącego swój czas i trafność doboru rozwiązań do potrzeb klienta.

NOWE FUNKCJE W APPLIKACJI GREE – STREFA INSTALATORA

23.07.2022

PRZYGOTUJ OFERTĘ — SZYBKA I INTUICYJNA OBSŁUGA KLIENTÓW

Błyskawiczne i zautomatyzowane procesy to podstawa szybkiego i skutecznego działania.

Dzięki nowej funkcji ‘Przygotuj ofertę’ Instalator w prosty sposób wygeneruje profesjonalną ofertę dla klientów finalnych.

Po uruchomieniu aplikacji wystarczy kliknąć w kafelek Przygotuj ofertę, a następnie w Dodaj ofertę.

Następnie, należy wypełnić dane klienta, wybrać urządzenia i zatwierdzić wycenę montażu.

Gotowe.

 

CERTYFIKAT ZAWSZE POD RĘKĄ – WYGODA, KOMFORT, KONTROLA.

Już teraz Instalator swoje certyfikaty znajdzie w panelu Moje Dane.

Nie ma również konieczności pilnowania dat i terminu ważności.

Każdy z użytkowników będzie poinformowany z wyprzedzeniem o konieczności przedłużenia dokumentu.

nowa edycja Programu Lojalnościowego Gree Wspiera Instalatorów: „LATO Z GREE”

20.07.2022

Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że już dzisiaj startuje nowa edycja Programu Lojalnościowego Gree Wspiera Instalatorów„LATO Z GREE”.

 

Akcja LATO Z GREE” umożliwia uczestnikom Programu zbieranie punktów za dodane w aplikacji instalacje urządzeń Gree. Wszystkie urządzenia RAC, Free Match oraz U-Match posiadają zdefiniowaną ilość punktów. Informacje o punktacji znajdują się w widocznym miejscu w Programie Gree w Aplikacji oraz w załączniku do Regulaminu. Zebrane punkty można w dowolnym momencie trwania programu wymieniać na dostępne nagrody, w zależności od ilości punktów.

Na potrzeby tej edycji zostały stworzone aż cztery pakiety nagród – LATO, RELAKS, LATO PLUS oraz pakiet PODRÓŻE.

Akcja trwa od 20 lipca do 23 września 2022 roku lub do wyczerpania zapasów. 

Program realizowany jest wyłącznie w Aplikacji Gree – Strefa Instalatora.

Szczegółowe zasady oraz regulamin Programu opisane są w Aplikacji i widoczne dla Autoryzowanych Instalatorów marki GREE.

W ramach Programu Autoryzowani Instalatorzy Gree za zebrane punkty mogą otrzymać pakiety atrakcyjnych nagród: odzież robocza, stylowy oczyszczacz Eagle, całoroczna lodówka turystyczna (z funkcją grzania i portem USB), przenośny i kompaktowy grill w praktycznym pokrowcu oraz VOUCHER na wartość 4000 zł do zrealizowania w biurze podróży Itaka (dwa lata na realizację).

Przez cały czas trwania Akcji Uczestnik widzi liczbę dostępnych na koncie punktów oraz datę, do kiedy może wymienić je na dostępne nagrody.

Uwaga, wraz z końcem Akcji niewykorzystane punkty ulegają wyzerowaniu. 

Punkty w ramach tej akcji w Programie Gree naliczane są każdorazowo po zapisaniu w aplikacji Instalacji, spełniającej następujące warunki: 1. Instalacja została zrealizowana w czasie trwania edycji LATO Z GREE

2. Instalacja została oparta na urządzeniach Gree zakupionych od 20 lipca 2022 (RAC, Free Match, U – Match)

3. Instalacja uzupełniona została o dane urządzeń Gree w tym zeskanowany numer seryjny urządzeń Gree

Zwracamy uwagę, że mechanizm działania aplikacji oparty jest na analizie kodów kreskowych              i umożliwia weryfikację realnych urządzeń, sprowadzonych na teren Polski                                     i dystrybuowanych przez oficjalną sieć dystrybucyjną FREE POLSKA.

W Programie Gree mogą wziąć udział tylko Autoryzowani Instalatorzy Gree, zatem użytkownicy aplikacji z pełnym dostępem do wszystkich jej funkcjonalności po szkoleniu FREE POLSKA.

Aby dołączyć do Programu, wystarczy kliknąć w kafelek Program Gree, zaakceptować Regulamin Programu i rozpocząć zbieranie punktów, które będą zapisywać się na indywidualnym koncie użytkownika. Zasady naliczania punktów w Programie oraz pełen Regulamin Programu Gree dostępny jest wyłącznie w Aplikacji.

pokaż starsze

Już dziś skontaktuj się z naszymi doradcami i dowiedz się
jaką ofertę możemy zaproponować twojej firmie!

katalogi współpraca kontakt