Poznaj naszą historię

KLIWEKO Biuro Techniczno Handlowe Sp. z o.o. powstało w Krakowie w roku 1994. Firma zajmuje się doradztwem w kwestii racjonalnego wykorzystania energii pierwotnej oraz pozyskiwania energii odnawialnej w klimatyzacji i ciepłownictwie (pompy ciepła), przy zastosowaniu rozwiązań opartych na sprężarkowych obiegach chłodniczych. Drugim aspektem naszej działalności jest dystrybucja takich urządzeń. Zależy nam przede wszystkim na oszczędności energii i odpowiednim dobraniu jednostek. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży chłodnictwa i ciepłownictwa oraz wypracowana pozycja na rynku pozwala skutecznie radzić sobie z tymi problemami, co sprawia, że jesteśmy godną zaufania firmą. Zapraszamy do współpracy!

kontakt

30 lat

Doświadczenie obok wiedzy to podstawa. Jesteśmy jedną z najdłużej działających firm na rynku, dlatego jesteśmy w stanie pomoc Ci w praktycznie każdej sytuacji.

oferta
 100000 <

Sprzedanych urządzeń. Wiemy jak dobrać odpowiednią jednostkę dla Ciebie i Twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami, a nasz dział handlowy pomoże Ci rozwiązać problem!

oferta
36 osób

Mamy stały zespół inżynierów, którzy regularnie przechodzą szkolenia z zakresu współpracy z klientem, by polepszać jakoś świadczonych przez nas usług. 

oferta

Nagrody oraz wyróżnienia

Działalność KLIWEKO nie jest nastawiona na kolekcjonowanie godeł, dyplomów i nagród itp. Dlatego nasz Zespół z radością odebrał kilka wyróżnień, które przyszły do nas same. Po 15 latach konsekwentnej pracy pojawiły się pierwsze dowody uznania zarówno ze strony rynku jak i producentów.

Gazele biznesu 2021, 2022, 2023 rok

 

20 lat dystrybucji marki Clivet w Polsce

 

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2015 rok

 

Najlepsza sprzedaż urządzeń Clivet 2013

 

Gazele biznesu edycja XI

 

I miejsce w sprzedaży Systemów Klimayzacji Samsung