GREE

Gree to największe na świecie przedsiębiorstwo klimatyzacyjne zintegrowane z działem badań i rozwoju, siecią fabryk oraz centrum usługowo-promocyjnym.
Po 28 latach funkcjonowania, dzięki konsekwentnemu działaniu, dziś Gree jest potentatem na światowym rynku HVAC oraz największą na świecie fabryką klimatyzacji notującą sprzedaż w wysokości 16 miliardów dolarów rocznie.
Marka Gree od 2005 roku zajmuje pierwsze miejsce na świecie w produkcji i sprzedaży klimatyzatorów mieszkaniowych: 60 milionów urządzeń RAC (mieszkaniowe) oraz 5,5 miliona urządzeń CAC (komercyjne). Klimatyzatory Gree są znane i cenione na całym świecie. Dzięki stale realizowanej misji od „made
in China” do „created in China” oraz wsparciu 10 tysięcy inżynierów i 80 tysięcy specjalistów zatrudnionych tylko w siedzibie głównej w Zhuhai, stworzone zostały 29 903 patenty technologiczne. Gree to również 11 fabryk w 3 krajach oraz 61 instytutów naukowo-badawczych, które dzięki 600 milionom dolarów rocznie, prowadzą badania i pracują nad rozwojem oraz innowacjami, aby codziennie móc produkować urządzenia doskonałej jakości i niezawodności, z pełną dbałością o środowisko.
kontakt cenniki/katalogi strona producenta