Nowa seria agregatów chłodniczych od Clivetu!

Co wyróżnia nowość od marki Clivet?
Ekologiczne rozwiązania – zastosowanie czynnika chłodniczego R32 o niskim współczynniku GWP (Global Warming Potential = 675) co gwarantuje korzystniejszy o około 70% wpływ na środowisko w porównaniu z tradycyjnym czynnikiem chłodniczym R-410A (GWP = 2088).

Zaawansowana technologia – Inwerterowe sprężarki obrotowe/spiralne, wysokowydajne wentylatory z regulacją prędkości obrotowej, mikrokanałowe wężownice aluminiowe, a także wężownice miedziano-aluminiowe wykorzystywane w wymiennikach ciepła w seriach urządzeń z free-cooling’iem – to tylko niektóre z dostępnych technologii.

Cicha praca
Seria Large EVO FC oferuje 2 różne poziomy akustyczne, bez zmiany wymiarów urządzenia:

  • Konfiguracja akustyczna z izolacją akustyczną sprężarki: wersja podstawowa (SC).
  • Konfiguracja akustyczna o bardzo niskim poziomie hałasu (EN): -6 dB (A) w porównaniu do SC.

Maksymalna zdolność adaptacji – Dzięki modulacji wydajności od 100% do 20%, podwójnemu obiegowi czynnika chłodniczego, jak również rozszerzonym kopertom pracy, urządzenia Clivet są w stanie spełnić wymagania wielu warunków pracy.

Rozszerzone zakresy pracy – Nowy LARGE EVO FC jest w stanie zagwarantować wydajne działanie układów od -25°C do +48°C otoczenia oraz temperaturę wody na wylocie do -8°C.

Budowa kaskadowa – seria EVO FC ma możliwość podłączenia do 8 jednostek w jednym układzie, osiągając maksymalną moc systemu nawet 1856 kW.

O więcej szczegółów zapytaj naszych specjalistów w dziale systemów wody lodowej.