Nowa edycja programu Gree Wspiera Instalatorów!

Mamy przyjemność ogłosić, że już jutro startuje nowy program lojalnościowy Gree Wspiera Instalatorów„CIEPŁO Z GREE” – w którym do KAŻDEJ zarejestrowanej pompy ciepła Gree przewidziana jest atrakcyjna nagroda. 

Akcja CIEPŁO Z GREE” umożliwia uczestnikom Programu zbieranie punktów za dodane w aplikacji instalacji pomp ciepła Gree. Wszystkie pompy ciepła Gree posiadają zdefiniowaną ilość punktów. Informacje o punktacji znajdują się w widocznym miejscu w Programie Gree w Aplikacji oraz w załączniku do Regulaminu. Zebrane punkty można w dowolnym momencie trwania programu wymieniać na dostępne nagrody, w zależności od ilości punktów.

Na potrzeby tej edycji zostało stworzone aż sześć pakietów nagród – cztery pakiety podstawowe oraz dwa pakiety Professional.

Akcja trwa od 22 lutego do 31 maja 2023 roku.

Program realizowany jest wyłącznie w Aplikacji Gree – Strefa Instalatora

Szczegółowe zasady oraz regulamin Programu opisane są w Aplikacji i widoczne dla Autoryzowanych Instalatorów marki GREE.

W ramach Programu Autoryzowani Instalatorzy Gree za zebrane punkty mogą otrzymać pakiety atrakcyjnych nagród: odzież robocza, plecak miejski 4F, tester napięcia, zestaw wkrętaków WIHA, odkurzacz przemysłowy Karcher AD 4 Premium.

Przez cały czas trwania akcji Uczestnik widzi liczbę dostępnych na koncie punktów oraz datę, do kiedy może wymienić je na dostępne nagrody. 

Uwaga, wraz z końcem akcji niewykorzystane punkty ulegają wyzerowaniu. 

Punkty w ramach tej akcji w Programie Gree naliczane są każdorazowo po zapisaniu w aplikacji Instalacji, spełniającej następujące warunki: 
1.      Instalacja została zrealizowana w czasie trwania edycji CIEPŁO Z GREE

2.      Instalacja została oparta na urządzeniach Gree zakupionych od 1 stycznia 2023 (Versati Monoblok, Split lub All in One)

3.      Instalacja uzupełniona została o dane urządzeń Gree w tym zeskanowany numer seryjny urządzeń Gree

Zwracamy uwagę, że mechanizm działania aplikacji oparty jest na analizie kodów kreskowych i umożliwia weryfikację realnych urządzeń, sprowadzonych na teren Polski

i dystrybuowanych przez oficjalną sieć dystrybucyjną FREE POLSKA.

W Programie Gree mogą wziąć udział tylko Autoryzowani Instalatorzy Gree, zatem użytkownicy aplikacji z pełnym dostępem do wszystkich jej funkcjonalności po szkoleniu FREE POLSKA. 

Aby dołączyć do Programu, wystarczy kliknąć w kafelek Program Gree, zaakceptować Regulamin Programu i rozpocząć zbieranie punktów, które będą zapisywać się na indywidualnym koncie użytkownika. Zasady naliczania punktów w Programie oraz pełen Regulamin Programu Gree dostępny jest wyłącznie w Aplikacji.