Nowy cennik GREE RAC/LCAC 2023 już dostępny!

Prezentujemy najnowszy cennik GREE 2023 obowiązujący od 15 maja, a w nim:

 1. Clivia – nasz hit sezonu 2023! Linia prezentowana przedpremierowo i niezwykle ciepło przyjęta na targach Warsaw HVAC Expo. Takiego modelu w ofercie Gree jeszcze nie było! 

Najważniejsze przewagi:

 • Technologia G-AI pozwalająca na oszczędność aż do 10% energii w skali roku, co potwierdza niezależny, międzynarodowy certyfikat Intertek. Algorytm dynamicznie zmienia tryb pracy klimatyzatora Clivia, aby wybrać najkorzystniejszą strategię energooszczędności przy zachowaniu komfortu użytkownika.
 • Wielowymiarowa ochrona zdrowia – szereg funkcji prozdrowotnych, takich jak jonizacja powietrza, sterylizacja UVC czy samooczyszczanie wymiennika ciepła, które eliminują z powietrza drobnoustroje, bakterie, wirusy i grzyby.
 • Inteligentna kontrola poziomu wilgotności w trybie chłodzenia – zapobiega nadmiernemu wysuszeniu powietrza, dbając tym samym o dobre samopoczucie użytkowników, ich drogi oddechowe, a także skórę. Ten zaawansowany klimatyzator z wbudowaną sztuczną inteligencją zyskał na otwarcie premierową cenę, identyczną jak klimatyzatory AMBER STANDARD! Oba modele mają bardzo zbliżone parametry pracy, warto zwrócić uwagę, że klimatyzatory Clivia mogą pracować w jeszcze szerszych zakresach temperatur zewnętrznych, zarówno w chłodzeniu, jak i w grzaniu!
 • Pular – produkt, który Państwo świetnie znacie, ponieważ nasi klienci wybierają go najczęściej. Podobnie, jak w przypadku Clivia, również na żywo na targach poznali Państwo jego nową odsłonę – PULAR SHINY! Dostępność naszego bestsellera w wersji błyszczącej i matowej sprawia, że trafi on w gusta jeszcze szerszego grona odbiorców. Wyjątkowo atrakcyjna cena obu modeli zagwarantuje Państwa zespołom niesamowicie mocny argument sprzedażowy!
 • Fairy White w sezonie 2023 zyskuje cenę Lomo Luxury Plus! Te dwa modele to gwarancja efektywnego chłodzenia, a także ogrzewania pomieszczeń – uwaga-nawet przy -25 stopniach Celcjusza na zewnątrz!
 • Soyal – z klasą energetyczną A+++ w opcji grzania dla wydajności 9 i 12 to model idealny do ogrzewania mieszkań jesienią i zimą. Model o niespotykanym i nowoczesnym wyglądzie tylko teraz w wyjątkowej ofercie cenowej!
 • W zakresie klimatyzacji do większych obiektów tj. Multi Free Match Plus, sezon należy do Pulara, w wersji Matt i nowej – Shiny!  Rewelacyjna cena całej serii to nie wszystko! Multi Free Match Plus został wzbogacony o ofertę jednostek wewnętrznych, jak również o nową wydajność 7k. Warto zwrócić uwagę również na klimatyzatory Clivia, które również dostępne są w systemach Multi.
 • Na szczególną uwagę zasługują nowoczesne rozwiązania komercyjne U-Match Standard – jednostki ścienne, dzięki dużym zakresom wydajności – aż do 10 kW, mogą obsługiwać pomieszczenia komercyjne do powierzchni nawet 110m2! Tylko w tym sezonie oferowane są w wyjątkowo niskiej cenie! Również pozostałe jednostki: kasetonowe, przypodłogowo sufitowe oraz kanałowe utrzymały atrakcyjną cenę, jednak wybrane modele dostępne są tylko do wyczerpania zapasów!
 • Systemy U-Match Plus uzupełnione zostały o nowe wydajności o mocy 8,5 i 16,0 kW, dzięki czemu dobór odpowiednich rozwiązań LCAC w sezonie 2023 będzie jeszcze prostszy, a z punktu widzenia klienta – wygodniejszy i precyzyjniejszy, niż kiedykolwiek. 
 • Klimatyzatory przenośne – jako urządzenia niewymagające skomplikowanego montażu, mają rzeszę swoich fanów – i właśnie dla nich przygotowaliśmy wyjątkowo atrakcyjną ofertę cenową. Klimatyzatory Gree cenione są za szeroki kąt nawiewu powietrza, a także możliwość użycia w trudno dostępnych miejscach.
 • Oczyszczacze powietrza Eagle i Quadro UV – absolutny must have dla alergików i mieszkańców obszarów o szczególnie dużym zanieczyszczeniu smogiem!  Skuteczność filtracji to aż 99,9%.  Te stylowe, dobrze Państwu znane urządzenia zachowują cenę promocyjną na sezon 2023 lub do wyczerpania zapasów.