Nowy program lojalnościowy GREE MASTERS!

Tym razem przygotowano dla Państwa aż 12 nagród, w czterech kategoriach tematycznych. Co istotne, kategorie wytypowali w badaniu sami zainteresowani, tj. użytkownicy aplikacji.

Na aktywnych instalatorów czekają zarówno profesjonalne narzędzia, wygodna odzież, praktyczne agd, a nawet bestsellerowe modele klimatyzatorów Gree!

Poniżej przedstawiamy ogólne zasady działania akcji oraz kluczowe informacje, dotyczące programu.

  • Akcja trwa od 10 stycznia do 29 marca 2024 roku lub do wyczerpania pakietów nagród.
  • Program realizowany jest wyłącznie w aplikacji Gree – Strefa Instalatora.
  • Szczegółowe zasady oraz regulamin programu opisane są w aplikacji i widoczne dla Autoryzowanych Instalatorów marki GREE.
  • Program GREE MASTERS umożliwia uczestnikom zbieranie punktów za dodane w aplikacji instalacji urządzeń RAC, FREE MATCH i LCAC z których każdy posiada zdefiniowaną ilość punktów. Informacje o punktacji znajdują się w widocznym miejscu w Programie Gree w Aplikacji oraz w załączniku do Regulaminu. Zebrane punkty można w dowolnym momencie trwania programu wymieniać na dostępne nagrody, w zależności od ilości punktów. Przez cały czas trwania akcji uczestnik/konto główne widzi liczbę dostępnych na koncie punktów oraz datę, do kiedy może wymienić je na dostępne nagrody. Wraz z końcem Akcji niewykorzystane punkty ulegają wyzerowaniu.
  • Punkty w ramach tej akcji w Programie Gree naliczane są każdorazowo po zapisaniu w aplikacji Instalacji, spełniającej następujące warunki:

>>> instalacja została zrealizowana w czasie trwania edycji GREE MASTERS

>>> instalacja uzupełniona została o dane urządzeń Gree w tym zeskanowany numer seryjny urządzeń Gree

Zapraszamy do kontaktu!