Jesienny cennik RAC/LCAC Gree

Szanowni Państwo,

zgodnie z zapowiedzią mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę marki Gree w sezonie jesiennym.

Nowy Cennik Jesienny Gree 2022 to materiał niezwykle bogaty w cenowe oferty specjalne, ale również w podsumowanie najważniejszych parametrów technicznych urządzeń marki Gree.

Znajdziecie w nim Państwo pełen asortyment RAC oraz LCAC. Cennik otwierają urządzenia Residential, wśród których na szczególną uwagę zasługuje oferta niezwykle popularnych modeli jak choćby Pular, Soyal, czy U -Crown. W kolejnej części, poświęconej LCAC znajdziecie Państwo ciekawą i różnorodną ofertę komercyjną, która została rozdzielona na serię Umatch Standard oraz Umatch Plus. W cenniku nie zabrakło urządzeń dodatkowych, wśród których popularne szczególnie jesienią oczyszczacze prezentujemy w cenie specjalnej. Państwa uwadze polecamy materiał niejako zamykający cennik, mianowicie – Ranking klimatyzatorów Gree idealnych do grzania, absolutny skrót i meritum w zakresie ogrzewania pomieszczeń klimatyzatorami.

 

Poniżej  natomiast zebraliśmy dla Państwa najistotniejsze z naszego punktu widzenia informacje:

  1. Soyal – z klasą energetyczną A+++ w opcji grzania dla wydajności 9 i 12 to model idealny do ogrzewania mieszkań jesienią i zimą. Model o niespotykanym i nowoczesnym wyglądzie tylko teraz w wyjątkowej ofercie cenowej!
  2. U-Crown Champagne i U-Crown Silver – te dwa modele designerskich klimatyzatorów to gwarancja energooszczędności! Niezwykle wydajne w ogrzewaniu pomieszczeń dzięki dwustopniowej sprężarce, która gwarantuje sprawne działanie nawet przy -30 stopniach Celcjusza na zewnątrz! Teraz zyskały tak samo atrakcyjną cenę promocyjną, jak model Soyal.
  3. Fairy Dark/Silver w sezonie jesiennym oferujemy w cenie modeli Fairy White. Wszystkie trzy modelezapewniają efektywne chłodzenie, a także grzanie pomieszczeń, nawet przy -25 stopniach Celcjusza na zewnątrz!
  4. Amber Standard – uniwersalny design, elegancki wygląd i cztery wersje kolorystyczne do wyboru z szerokimi opcjami sterowania i funkcją grzania przy -22 stopniach Celcjusza na zewnątrz. Kolory Full Black i Silver na jesień zyskały tę samą cenę, co wersja White!
  5. Pular – nasz bestseller, którego nikomu przedstawiać nie trzeba. Kompaktowa forma i więcej funkcji w segmencie basic  w najniższej cenie tego roku! Wyjątkowa okazja na jesień!
  6. Wybrane jednostki zewnętrzne systemów Multi Free Match oraz jednostki wewnętrzne Pular, Fairy Silver/Dark, U-Crown i Soyal do systemów Multi Free Match również zyskały promocyjną cenę, co poza świetnymi parametrami czyni je jeszcze bardziej atrakcyjne dla klientów.
  7. Na szczególną uwagę zasługują nowoczesne rozwiązania komercyjne U-Match Standard – oferowane w wyjątkowo atrakcyjnej cenie jednostki kasetonowe oraz wybrane modele kanałowe dostępne są tylko do wyczerpania zapasów.
  8. Oczyszczacze powietrza Eagle i Quadro UV – absolutny must have dla alergików i mieszkańców obszarów o szczególnie dużym zanieczyszczeniu smogiem. Skuteczność filtracji to aż 99,9%.  Te stylowe urządzenia zachowują cenę promocyjną aż do końca ważności cennika jesiennego lub do wyczerpania zapasów.