Jesienne MUST HAVE od Gree!

Szanowni Państwo,

już dzisiaj startuje siódma edycja Programu Lojalnościowego Gree Wspiera InstalatorówJESIENNE MUST HAVE!

Zasady akcji są już Państwu dobrze znane z poprzednich edycji, jednakże ich opis znajdziecie Państwo poniżej. Jak w każdej edycji programu kluczowe są wyjątkowe, dopasowane do sezonu zestawy nagród, o czym również przeczytacie Państwo w tej wiadomości.

Akcja JESIENNE MUST HAVE” umożliwia uczestnikom Programu zbieranie punktów za dodane w aplikacji instalacje urządzeń Gree. Wszystkie urządzenia RAC, Free Match oraz U-Match posiadają zdefiniowaną ilość punktów. Informacje o punktacji znajdują się w widocznym miejscu w Programie Gree w Aplikacji oraz w załączniku do Regulaminu. Zebrane punkty można w dowolnym momencie trwania programu wymieniać na dostępne nagrody, w zależności od ilości punktów.

Akcja trwa od 3 października do 21 grudnia 2022 roku lub do wyczerpania zapasów. 

Program realizowany jest wyłącznie w Aplikacji Gree – Strefa Instalatora.

Szczegółowe zasady oraz regulamin Programu opisane są w Aplikacji i widoczne dla Autoryzowanych Instalatorów marki GREE.

Nowa edycja zakłada aż trzy Pakiety nagród, na które uczestnicy Programu – Autoryzowani Instalatorzy Gree – mogą wymieniać zebrane punkty:

  1. Pakiet PRACA zawiera zestaw akcesoriów niezbędnych w codziennej pracy każdego instalatora.
  2. Pakiet PODRÓŻ to akumulatorowy wkrętak marki Bosch w podręcznej walizce oraz praktyczna odzież outdoorowa marki 4F wraz z torbą podróżną.
  3. Pakiet KOMFORT zawiera natomiast jeden z naszych flagowych klimatyzatorów FAIRY SILVER, który oprócz wyjątkowo designerskiego wyglądu wyróżnia się wysoką wydajnością w ogrzewaniu pomieszczeń.

Przez cały czas trwania Akcji Uczestnik widzi liczbę dostępnych na koncie punktów oraz datę, do kiedy może wymienić je na dostępne nagrody.

Uwaga, wraz z końcem Akcji niewykorzystane punkty ulegają wyzerowaniu. 

Punkty w ramach tej akcji w Programie Gree naliczane są każdorazowo po zapisaniu w aplikacji Instalacji, spełniającej następujące warunki: 1.      Instalacja została zrealizowana w czasie trwania edycji JESIENNE MUST HAVE

2.      Instalacja została oparta na urządzeniach Gree zakupionych od 3 października 2022 (RAC, Free Match, U – Match)

3.      Instalacja uzupełniona została o dane urządzeń Gree w tym zeskanowany numer seryjny urządzeń Gree

Zwracamy uwagę, że mechanizm działania aplikacji oparty jest na analizie kodów kreskowych i umożliwia weryfikację realnych urządzeń, sprowadzonych na teren Polski i dystrybuowanych przez oficjalną sieć dystrybucyjną FREE POLSKA.

W Programie Gree mogą wziąć udział tylko Autoryzowani Instalatorzy Gree, zatem użytkownicy aplikacji z pełnym dostępem do wszystkich jej funkcjonalności po szkoleniu FREE POLSKA.

Aby dołączyć do Programu, wystarczy kliknąć w kafelek Program Gree, zaakceptować Regulamin Programu i rozpocząć zbieranie punktów, które będą zapisywać się na indywidualnym koncie użytkownika. Zasady naliczania punktów w Programie oraz pełen Regulamin Programu Gree dostępny jest wyłącznie w Aplikacji.