Premiera Katalogu Gree GMV 2023!

Szanowni Państwo,

z przyjemnością oddajemy w Państwa ręce najnowszą publikację Free Polska tj. KATALOG GMV 2023, w którym znajdą Państwo całe spektrum rozwiązań klimatyzacyjnych VRF dla dużych budynków i inwestycji budowlanych. Lata doskonalenia przez Gree rozwiązań VRF zaowocowały premierą szóstej generacji systemów dwururowych GMV Modular w Polsce, które prezentują szereg korzyści zarówno dla projektantów, instalatorów, jak i inwestorów. Spośród wszystkich rozwiązań klimatyzacyjnych Gree, systemy GMV oferują użytkownikowi zdecydowanie najszersze możliwości zarządzania. Posiadają nowoczesne i rozbudowane narzędzia serwisowe – debuggery, które umożliwiają instalatorom i serwisantom kontrolę działania oraz parametrów w czasie rzeczywistym, sprawne wykonanie rozruchu oraz zarządzanie jednostkami. Intuicyjny i łatwy w obsłudze program doborowy GMV Selector pozwala na wygodne projektowanie nawet bardzo rozbudowanych układów VRF Gree GMV.

Systemy VRF Gree GMV to tzw. systemy o zmiennym przepływie czynnika, czyli układy, w których jedna jednostka zewnętrzna obsługiwać może nawet do 80 jednostek wewnętrznych. Nowoczesna konstrukcja jednostek GMV6 sprawia, że możliwości prowadzenia instalacji są szersze, montaż urządzeń łatwiejszy, a rozruch jeszcze szybszy. Dzięki temu proces inwestycji jest realizowany sprawnie i bezproblemowo w różnych budynkach i zastosowaniach.

Szósta generacja GMV to także udoskonalony system HEAT RECOVERY, oparty na modułowych jednostkach zewnętrznych oraz wykorzystaniu trójrurowej instalacji chłodniczej, dzięki którym umożliwia jednoczesne ogrzewanie i chłodzenie wielu pomieszczeń oraz odzysk ciepła. Największą zaletą systemów szóstej generacji w porównaniu do poprzedniej jest możliwość integracji z układami wodnymi. Zastosowanie hydromodułów pozwala na współpracę z systemem ogrzewania płaszczyznowego i/lub zasobnikiem ciepłej wody użytkowej. Daje to niedostępną wcześniej możliwość odzyskiwania ciepła latem przy pracy klimatyzacji do podgrzewania ciepłej wody użytkowej.