Działaj z pasją. Wybierz Gree! NOWA EDYCJA Programu Lojalnościowego!

Szanowni Państwo,

tydzień rozpoczynamy od dobrych wiadomości, bowiem już dzisiaj startuje nowa edycja Programu Lojalnościowego Gree Wspiera Instalatorów„DZIAŁAJ Z PASJĄ.WYBIERZ GREE”, premiująca montaż klimatyzacji Gree. Tym razem zapraszamy Autoryzowanych Instalatorów Gree do odkrywania i celebracji pasji. Osiągaj cele, rozwiń pasję, odbierz nagrody i przeżyj coś wyjątkowego – to hasło przewodnie nowej edycji programu Gree, który poza naturalnym celem motywacyjnym, jest też formą podziękowania za ich lojalność i regularne zakupy naszych urządzeń.

Poniżej przedstawiamy ogólne zasady działania tej wyjątkowej akcji oraz kluczowe informacje, dotyczące Programu.

  • Akcja DZIAŁAJ Z PASJĄ. WYBIERZ GREE” umożliwia uczestnikom Programu zbieranie punktów za dodane w aplikacji instalacje urządzeń Gree. Wszystkie urządzenia RAC, Free Match oraz U-Match posiadają zdefiniowaną ilość punktów. Informacje o punktacji znajdują się w widocznym miejscu w Programie Gree w Aplikacji oraz w załączniku do Regulaminu. Zebrane punkty można w dowolnym momencie trwania programu wymieniać na wyjątkowe nagrody. 
  • Akcja trwa od 15 maja do 31 sierpnia 2023 roku lub do wyczerpania zapasów. 
  • Program realizowany jest wyłącznie w Aplikacji Gree – Strefa Instalatora
  • Szczegółowe zasady oraz regulamin Programu opisane są w Aplikacji i widoczne dla Autoryzowanych Instalatorów marki GREE.
  • Jakie nagrody można zdobyć? Nowa edycja Programu Lojalnościowego „DZIAŁAJ Z PASJĄ.WYBIERZ GREE” zakłada aż sześć nagród pogrupowanych w 3 kategorie tematyczne. 

Każda nagroda ma przypisaną ilość punktów, za które można ją otrzymać.

W kategorii GOTOWI NA WORKOUT dostępne są do wyboru Smartwatch Xiaomi lub kije trekkingowe, które wspierają właściciela w dążeniu do sportowej formy.

HALO, TU ZDROWIE!to podręczny alkomat, który pozwoli upewnić się, że możesz bezpiecznie wsiąść za kółko lub zestaw soda stream, który zapewni orzeźwienie w trakcie upalnych dni.  

Z kolei AHOJ PRZYGODO! to nagrody w sam raz na letnią wyprawę i odrobinę zabawy: dron z kamerą 4K UHD i funkcją powrót GPS lub zestaw narzędzi, które mogą okazać się niezbędne podczas survivalu, biwaku, wycieczki rowerowej, myśliwskiej, wędkarskiej czy szybkiego wypadu za miasto.

A to nie wszystko. W trakcie programu przewidujemy dodatkowe nagrody – niespodzianki!

Przez cały czas trwania Akcji Uczestnik widzi liczbę zebranych na koncie punktów oraz datę, do kiedy może wymienić je na dostępne nagrody. 

Uwaga, wraz z końcem Akcji niewykorzystane punkty ulegają wyzerowaniu. 

Punkty w ramach tej akcji w Programie Gree naliczane są każdorazowo po zapisaniu w aplikacji Instalacji, spełniającej następujące warunki:
1.      Instalacja została zrealizowana w czasie trwania edycji

2.      Instalacja została oparta na urządzeniach Gree zakupionych od 15 maja 2023 (RAC, Free Match, U – Match)

3.      Instalacja uzupełniona została o dane urządzeń Gree, w tym zeskanowany numer seryjny urządzeń Gree

Zwracamy uwagę, że mechanizm działania aplikacji oparty jest na analizie kodów kreskowych i umożliwia weryfikację realnych urządzeń, sprowadzonych na teren Polski

i dystrybuowanych przez oficjalną sieć dystrybucyjną FREE POLSKA.

W Programie Gree mogą wziąć udział tylko Autoryzowani Instalatorzy Gree, zatem użytkownicy aplikacji z pełnym dostępem do wszystkich jej funkcjonalności po szkoleniu FREE POLSKA.

Aby dołączyć do Programu, wystarczy kliknąć w kafelek Program Gree, zaakceptować Regulamin Programu i rozpocząć zbieranie punktów, które będą zapisywać się na indywidualnym koncie użytkownika. Zasady naliczania punktów w Programie oraz pełen Regulamin Programu Gree dostępny jest wyłącznie w Aplikacji. 

W przypadku pytań, dotyczących Programu Gree, jesteśmy do dyspozycji.

Pytania można kierować na adres mailowy aplikacja@gree.pl lub telefonicznie pod nr tel. 533 423 042.

Satysfakcja Autoryzowanych Instalatorów Gree jest dla nas priorytetem, wierzymy, że dzięki programowi rozpoczną Państwo kolejny, udany sezon z Gree!